Do akce jde Titus!

Luscoň, Jozef

obsah: Kniha beletrizující formou zachycuje život slovenského salesiánského kněze Tita Zemana, který strávil dvanáct let v komunistických věznicích.

další info: Jozef Luscoň ; překlad: Lenka Ripperová

vydání: Vydání: v češtině první. Vranov nad Dyjí: A.M.I.M.S., Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei (Apoštolát P. Marie Neposkvrněné - Matky Naděje), 2019. 128 stran.

oddíl: světci

předmětová hesla: katoličtí kněží; salesiáni; političtí vězni; křesťanští mučedníci; křesťanští blahoslavení; salesiánská spiritualita; pastorace; nelegální převaděčství; náboženská perzekuce; stát a církev; zločiny komunismu

předmětové kategorie: Křesťanství. Křesťanská církev všeobecně. Eklesiologie; Biografie

žánry: biografické příběhy

Luscoň, Jozef. Do akce jde Titus!. Vydání: v češtině první. Vranov nad Dyjí: A.M.I.M.S., Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei (Apoštolát P. Marie Neposkvrněné - Matky Naděje), 2019. 128 stran. ISBN 978-80-7266-440-5.