Zraněný pastýř

papež František a jeho zápas o obrácení katolické církve

Ivereigh, Austen

obsah: Kniha je osobitým portrétem papeže Františka. Věnuje se jeho reformě církve a přístupu k různorodým globálním, společenským i církevním problémům. Nechybí historky a svědectví účastníků i odborné pohledy na jeho pontifikát.

další info: Austen Ivereigh ; z anglického originálu Wounded shepherd ... přeložil Jiří Gračka

vydání: Vydání první. V Praze: Stanislav Juhaňák - Triton, 2022. 441 stran.

předmětová hesla: jezuité; papežové; papežství; katolické církve; reforma církve; organizace a struktura církve; financování institucí a organizací; katolicismus; pastorace; křesťanství a společnost

předmětové kategorie: Křesťanské církve, sekty, denominace; Biografie

žánry: biografie

Ivereigh, Austen. Zraněný pastýř: papež František a jeho zápas o obrácení katolické církve. Vydání první. V Praze: Stanislav Juhaňák - Triton, 2022. 441 stran. ISBN 978-80-7684-031-7.