Prevence a ochrana nezletilých ve farnosti: osvědčené postupy

pomůcka pro formátory, vychovatele a pastorační pracovníky

Marchetti, Gianluca; Airoldi, Francesco

obsah: Publikace se věnuje problematice prevence sexuálního zneužívání a ochraně nezletilých ve farnostech. Objasňuje úkoly (pravidla chování, organizační zásady) rodičů, katechetů i dalších lidí, kteří přicházejí do styku s dětmi a nezletilými.

další info: Gianluca Marchetti, Francesco Airoldi ; z italského originálu Buone prassi di prevenzione e tutela dei minori in parrocchia ... přeložila Martina Donzello

vydání: V Praze: Karmelitánské nakladatelství, 2022. 91 stran.

oddíl: pedagogika

předmětová hesla: nezletilí; práce s mládeží; sexuální zneužívání dětí; prevence (sociální problémy); sociálně-právní ochrana dětí; pastorace; služby v církvi

předmětové kategorie: Pastorální teologie

žánry: příručky

Marchetti, Gianluca; Airoldi, Francesco. Prevence a ochrana nezletilých ve farnosti: osvědčené postupy: pomůcka pro formátory, vychovatele a pastorační pracovníky. V Praze: Karmelitánské nakladatelství, 2022. 91 stran. ISBN 978-80-7566-243-9.