S Pánem Bohem se žije naživo

Opatrný, Aleš; Kutil, Tomáš

obsah: Knižní rozhovor Tomáše Kutila s autorem duchovních knih a knězem Alešem Opatrným poodhaluje jeho osobní životní příběh včetně soukromí, myšlenek i názorů. Autor se vyjadřuje také k otázce manželství, mezigeneračním vztahům či ekumenické spolupráci.

další info: Aleš Opatrný v rozhovoru s Tomášem Kutilem

vydání: V Praze: Karmelitánské nakladatelství, 2020. 245 stran, 12 nečíslovaných stran obrazových příloh.

předmětová hesla: katoličtí kněží; katoličtí teologové; názory a postoje; pastorace; kněžství; křesťanský život; církevní život; křesťanství a společnost; stát a církev

předmětové kategorie: Křesťanství. Křesťanská církev všeobecně. Eklesiologie; Biografie

žánry: rozhovory; autobiografické vzpomínky

Opatrný, Aleš; Kutil, Tomáš. S Pánem Bohem se žije naživo. V Praze: Karmelitánské nakladatelství, 2020. 245 stran, 12 nečíslovaných stran obrazových příloh. ISBN 978-80-7566-189-0.